Sematam

Členové / Members
Marek Kutnár – kytara, hlavní zpěv / guitar, lead vocal
Miška Kutnárová – bicí / drums
Juro Janík – klávesy / keys
Lukáš Kotry – baskytara / bassguitar
Mário Belák – saxofon / saxophone
Andrej Boniš – trumpeta / trumpet
Filip Kostoláni – trombon / trombone

BIO – CZ

Jsme Sematam – mladá funky kapela z Nitry (SK) sestávající ze 7 členů, která chce svou hudbou a koncerty lidi bavit a dobíjet energií. Rytmickou sekci, kterou vede ozdoba naší kapely bubenice Miška, obohacuje neodmyslitelná součást každé funky kapely – dechová sekce ve složení saxofon, trubka, trombon.
Hudba Sematam obsahuje prvky funky, popu a hip-hopu, doplněné o náš jedinečný styl. V roce 2010 jsme ještě v původní 4-členné sestavě vyhráli soutěž mladých kapel Rock me Fest. Krátce poté se k nám přidali naši dychári a společně jsme se v roce 2016 stali absolutními vítězi Slovenské Hudební Ligy, kde nás kromě jiných hodnotil i Jožo Ráž (Elán).
První větší ohlas jsme zaznamenali k našemu prvnímu klipu k písničce De ste?!, ve které popisujeme (nebo spíše parodujeme) noční život v našem rodném městě. Od té doby světlo světa spatřily i další tři klipy k písním Pome Rockovať, Snová paralýza a PVD, jakož i několik singlů. Všechny skladby se objeví na připravovaném prvním albu, na který naše kapela stále jen čeká (měl by vyjít v roce 2019).

BIO – EN

Sematam is a young funky band from Slovakia. The rhythm section, led by the beauty of the band – drummer Michaela, is accompanied by the fundamental part of every funky band – brass section consisting of saxophone, trumpet and trombone. Their music is a combination of funky, pop and hip-hop spiced up by the unique style of this band. Sematam achieved top positions at several competitions for young artists in Slovakia and Czech Republic.
First success came with the music video to the song De ste?! in which the band describes (or rather parodies) the nightlife in their hometown – Nitra. Since then, three other videos have been released for songs Pome Rockovať, Snová paralýza and the last one for the song PVD released in June this year. Their first album, which is being prepared in collaboration with the famous Slovak producer Marek Šurin, will come out in 2019.

Odkazy na kapelu: